چرا شیرازی وب ؟

چرا شرکت طراحی سایت شیرازی وب: سوالی که ذهن شما را مشغول کرده است، برای ما بسیار مهم می‌باشد! قطعا وقتی تمایل به صرف هزینه و همکاری بلندمدت با گروهی را داشته باشید، این سوال برای شما پیش خواهد آمد. اما این وظیفه شما نیست که پاسخ آن را بیابید، ما با نمونه کارهای موفق خود پاسخ شما را داده‌ایم. آرمانیک از ابتدای تصمیم شما برای راه‌اندازی کسب‌و‌کارتان در کنار شما است. با تیم ما می‌توانید جلسه مشاوره داشته باشید و ایده‌های خود را با ما در میان بگذارید، ما هم ایده شما را تکمیل کرده و پروژه شما را به سرانجام می‌رسانیم.

به اشتراک بگذارید

Share on whatsapp
واتس اپ
Share on telegram
تلگرام
Share on email
ایمیل
Share on print
پرینت

۱- سابقه کار:

تیم شیرازی وب تاکنون به صورت تخصصی، تمرکز خود را در بستر وب قرار داده است. ما هر روز به بهبود خود فکر کرده‌ایم و تا به امروز لحظه‌ای دست از پیشرفت و تغییر برنداشته‌ایم.

می‌توانید با بررسی نام سایت و نمونه کارهای ما متوجه شوید که با یک تیم حرفه ای روبروی هستید.

 

۲- تجربه:

بیش از ده‌ها پروژه موفق طراحی سایت و صدها مشتری استفاده‌کننده از خدمات شیرازی وب که سال‌ها در کنار ما بوده‌اند، برای ما تجربیاتی را به ارمغان آورده است که می‌تواند در اجرای پروژه‌های جدید تاثیر گذار باشد.

اجرای هر پروژه تجربه‌ای جدید است و در پیاده‌سازی بهتر پروژه بعدی تاثیر گذار می‌باشد، ما نیز با اجرای هر پروژه رشد کرده‌ایم و اکنون توانسته‌ایم به استاندارهایی عالی دست پیدا کنیم که مشتریان ما را خوشحال می‌کند.


۳- مدیریت پروژه:

هر پروژه، نیاز به مدیریت پروژه دارد و بدون آن تحلیل نیروی انسانی، زمان دقیق پروژه و نحوه پیاده‌سازی آن، تقریبا ممکن نخواهد بود. در شیرازی وب هر قرارداد به صورت یک پروژه تعریف می‌شود که شامل زمان شروع و پایان مشخص و همچنین تحلیل دقیق نحوه پیاده‌سازی و اجرای نهایی است.

این موضوع باعث می‌شود آنچه شما در ابتدا می‌خواهید، دقیق مشخص و تحلیل گردد و به صورت یک منشور پروژه ضمیمه قرارداد شود. با بررسی منشور پروژه می‌توان پیشرفت یک پروژه و اجرای دقیق آن را زیر نظر داشت.

 

۴- یک قرارداد خارق‌العاده:

شاید هر فرد یا شرکتی با شما قراردادی را امضا کند،‌ اما محتوای آن قرارداد بسیار مهم است! ما قرارداد را طوری تنظیم کرده‌ایم که خواندن آن برای شما لذت بخش خواهد بود.

ما با توجه به تجربیات قبلی، به طور پیوسته قرارداد را بهبود داده‌ایم و اکنون به استانداری رسیده‌ایم که حق کارفرما و پیمانکار، کامل در آن رعایت خواهد شد و سوء برداشت‌های احتمالی تا حد ممکن کاهش خواهد یافت.


۵- پشتیبانی بدون مرز:

تیم پشتیبان شیرازی وب به صورت حضوری، تلفنی و از طریق سیستم پشتیبانی ایمیلی ، در خدمت شما است. پس از عقد قرارداد و تحویل پروژه نهایی، به مدت ۱ ماه محصول را گارانتی می‌کنیم تا هرگونه ایراد یا مشکل احتمالی را بدون هزینه اضافی رفع نماییم.

همچنین پشتیبانی، در هنگامی که نیاز به آموزش و راهنمایی دارید نیز در کنارتان خواهد بود و بدون وقفه شما را یاری می‌کنیم.


۶- صداقت:

جوهره اصلی شیرازی وب، صداقت است! اولویت اصلی ما قبل از هر چیزی، صداقت بوده و خواهد بود. کسی به دنبال فریب شما و خالی کردن جیب‌تان نیست!

در شیرازی وب، هدف اجرای پروژه‌های موفق است و ما برای همین منظور، نیاز به گفتگوی صادقانه با مشتریان داریم.


۷- خدمات ارزش افزوده:

شما در شیرازی وب فقط یک وب‌سایت به دست نمی‌آورید،‌ خدمات ارزش افزوده دیگری همچون خدمات SEM، بهینه سازی وب‌سایت، بازاریابی آنلاین، کمپین‌های تبلیغاتی و … تا رسیدن به موفقیت برای شما فراهم خواهد بود.

می‌توانید تولید محتوای وب‌سایت، به‌روزرسانی شبکه‌های اجتماعی، بازاریابی و برندینگ آنلاین، توسعه کسب‌و‌کار خودتان را به شیرازی وب بسپارید و با خیال راحت روی نقاط حیاتی کسب‌و‌کارتان فعالیت کنید.