طراحی اپلیکیشن موبایل

باتوجه به اینکه هر روزه شاهد افزایش کاربران از دستگاه های موبایل و تبلت هستیم و بیش از ۷۰% کاربران برای مشاهده سایت ها از موبایل استفاده میکنند، لازم است برای حفظ مشتریان خود و برآورده کردن نیاز آنها راه های ساده تر و سریع تر را برایشان فراهم سازیم. اپلیکیشن در واقع این امکان را به شما و کاربران شما میدهد تا با نصب آن روی دستگاه خود با مشتریان خود به صورت مستقیم در ارتباط باشید. در حال حاضر بسیاری از کسب و کارها برای اینکه بتوانند خدمات و سرویس های خودشان را بهتر و در کمترین زمان ممکن ارائه دهند اقدام به طراحی اپلیکیشن کرده اند. اپلیکیشن ها توانسته اند جایگاه بسیار مهمی داشته باشند. بطور مثال اپلیکیشن های اسنپ ، تپ سی و اپلیکیشن های نرم افزار بانک ها به خوبی کاربران خود را جذب کرده اند. اگر میخواهید شما هم سهولت در خرید یا استفاده از خدمات را برای مشتریان خود فراهم کنید اولین قدم طراحی اپلیکیشن می باشد. طراحی اپلیکیشن بصورت اندروید و IOS پیاده سازی می شوند که کاربران با توجه به سیستم عامل خود میتوانند از آنها استفاده کنند.

اگر مشتری شما، اپلیکیشن شما را بر روی گوشی همراه خود داشته باشد این به معنای آن است که شما توانسته اید بیشترین زمان ، راحت ترین دسترسی و قوی ترین ارتباط را با مشتریان خود برقرار کنید و این همراهی بیشتر و شاید همیشگی با مشتریانتان میتواند باعث موفقیت و پیشرفت سریع تر شود. اپلیکیشن های موبایل به دو صورت انجام میگردد: ۱- اپلیکیشن هایی که بر اساس وب سایت پیاده سازی میشوند. که در ابتدا سایت شما انجام و سپس اپلیکیشن طراحی میگردد. در این حالت تمامی امکانات سایت در اپلیکیشن هم وجود دارد که این روش بواسطه نرم افزار convertor انجام می گردد. کاربر پس از اینکه وارد اپلیکیشن در گوشی موبایل یا تبلت خود می شود، سایت را بصورت فول اسکرین مشاهده میکند و امکان استفاده از تمامی قابلیت های سایت را دارد. روش دوم طراحی اپلیکیشن با ساختار اختصاصی، گرافیکی و عملکردی خاص می باشد که تیم فنی باید تمامی امکانات شما را بررسی و از ابتدا پلیکیشن را مطابق با نیازهای کارفرما پیاده سازی کند. نمونه این روش اپلیکیشن تپ سی و اسنپ هستند.

بله، از این قابلیت نیز برخوردار هستند

بله، امکان ارسال نوتیفیکیشن در اپلیکیشن وجود دارد

بله، در صورتی که بخواهید بصورت حرفه‌ای تر کار کنید نیاز به طراحی اپلیکیشن خواهید داشت، اپلیکیشن شما مدام روی موبایل کاربر نصب می باشد و در کنار دیگر نرم افزارها قابل استفاده می باشد.

بله، با دریافت هزینه می‌توانیم این کار را انجام دهیم.

بله، تهیه درگاه بانکی بر عهده شما می‌باشد و پس از آن تنظیمات مربوط به درگاه در برنامه را آرمانیک انجام می‌دهد.

این مورد با توجه به امکانات هر پروژه متفاوت می‌باشد و رابطه مستقیم با نیازهای شما دارد. هرچه امکانات اپلیکیشن بیشتر باشد شیرازی وب برای پیاده سازی آن نیاز به زمان بیشتری دارد و طبیعتا هزینه هر پروژه بسته به نوع آن متفاوت است.

خدمات طراحی سایت

یک جلسه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید.
در این جلسه تمام نیازهای شما را بررسی میکنیم.
کنار شما هستیم تا بهترین تصمیم ها را با هم بگیریم.

تماس با شیرازی وب : ۰۹۳۵۳۰۸۰۰۶۴
فرم مشاوره را تکمیل نمایید : درخواست مشاوره