سئو و بهینه سازی سایت

به جرات می‌توان گفت بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو که به سئو در زبان فارسی معروف است، می‌تواند سرنوشت هر وب‌سایت یا کسب‌وکار اینترنتی را پس از طراحی سایت، تغییر دهد! می‌پرسید چرا؟ بعد از ایمیل که بیشترین آمار استفاده در اینترنت را دارد، استفاده از موتورهای جستجو، گزینه دوم را به خود اختصاص داده است! این یعنی تقریبا هر کاربری در روز یک تا چند بار از موتورهای جستجو برای یافتن نتایج و وب‌سایت‌های مدنظر خود استفاده می‌کند. بهینه سازی سایت که ما نیز آن را به اختصار سئو سایت می‌نامیم، دقیقا کاری می‌کند تا شما در نتایج اولیه جستجوهای مربوط به زمینه کاری خودتان قرار بگیرید.

این کار می‌تواند هم به صورت صحیح و هم به صورت غیراستاندارد انجام شود، یعنی برای بهینه سازی یا سئو سایت، شما می‌توانید به صورت آگاهانه کارهایی را انجام دهید که منجر به گول زدن موتورهای جستجو شود! شاید برای مدت کوتاهی در نتایج گوگل نمایش داده شوید و هزینه سئو را کامل پرداخت کنید، اما پس از مدتی موتورهای جستجو، این موضوع را متوجه شده و سایت شما را از نتایج حذف یا به صفحات بعد انتقال می‌دهند که در این حالت در اصطلاح می‌گویند سایت شما پنالتی شده است. بنابراین انتخاب افرادی که سئو سایت شما را انجام می‌دهند، مهم است.

با توجه به توضیحات بالا، حتما متوجه شده‌اید که سئو سایت، یک کار قابل انجام به صورت استاندارد نیست و می‌تواند نتایج آن چیزی که شما تصور می‌کنید نباشد، پس بهتر است با توجه به سابقه و اعتبار اشخاص یا شرکت‌های مربوطه در این زمینه، اقدام به انتخاب یک پیمانکار برای انجام سئو سایت خودتان کنید.

ما افزایش رتبه شما را ضمانت می‌کنیم، اما در زمان خیلی کوتاه آن را انجام نمی‌دهیم!

یکی از مواردی که شما می‌توانید متوجه شوید که سئو شما طبق اصول استاندارد انجام می‌شود، زمان مورد نیاز برای آن است. دقت کنید که هیچ گاه سئو یک سایت به صورت چند روزه انجام نمی‌شود. با بازه‌های زمانی زیر ۱ ماه قطعا از راه‌های میان‌بر غیراصولی اقدام به سئو سایت صورت می‌پذیرد.

– تحلیل و مشاوره در خصوص امکانات و نیازسنجی پروژه
– ارسال نمونه اولیه توسط شیرازی وب و تایید آن توسط کارفرما
– عقد قرار داد و انجام پیش پرداخت
– تغییرات نمونه اولیه تا ۳ مرحله و تایید آن توسط کارفرما
– ارسال قالب سایت
– تغییرات قالب تا ۳ مرحله و تایید آن توسط کارفرما
– پرداخت دوم قرارداد
– چک کردن ریسپانسیو سایت در نسخه های استاندارد
– ورود اطلاعات اولیه وب سایت (اطلاعات نمونه)
– ارسال اطلاعات هاست و دامنه
– تسویه حساب قرارداد
– بارگذاری سایت طراحی شده بر روی هاست

این مورد با توجه به امکانات هر پروژه متفاوت می‌باشد و رابطه مستقیم با نیازهای شما دارد. هرچه امکانات سایت بیشتر باشد شیرازی وب برای پیاده سازی نیاز به زمان بیشتری دارد. برای راه اندازی و طراحی وب سایت‌، قیمت و زمان بعد از جلسه حضوری برآورد می‌شود.

پرداخت‌ها طی سه مرحله انجام می‌شوند : ۱- ۵۰% زمان عقد قرارداد ۲- ۲۵% زمان تحویل قالب سایت ۳- ۲۵% زمان تحویل پروژه

بعد از تحویل سایت، یک جلسه ۱ ساعته کار با ادمین سایت و وارد کردن اطلاعات سایت به کارفرما داده می‌شود. از جلسه حضوری ویدئو تهیه و در اختیار شما قرار می‌دهیم.

تمامی پروژه‌های ما با زبان PHP و سیستم مدیریت محتوای محبوب وردپرس پیاده سازی می‌شوند.

بعد از تحویل پروژه روی هاست اصلی، از سایت www.enamad.ir اقدام به ثبت نام کرده و پس از تکمیل موارد خواسته شده و طی زمان تعیین شده، لینکی به شما داده می‌شود که با گذاشتن آدرس آن در سایت، لوگوی اینماد نمایش داده می‌شود.

تمامی همکاران ما از طریق ایمیل و تلفن، پاسخگوی شما خواهند بود. اولویت پاسخگویی با افرادی است که درخواست خود را از طریق ایمیل برای ما ارسال می‌کنند.

روی قراردادهای شیرازی وب، فقط برای صفحه اصلی سایت، طراحی قالب انجام می‌شود و طرح صفحات داخلی به صورت پیش فرض می‌باشد. درصوتی که کارفرما نیاز به طراحی صفحات داخلی داشته باشد، مبلغ آن بعد از برآورد نیاز محاسبه و به قرارداد اضافه خواهد شد.

خیر. اطلاعاتی که زمان تحویل پروژه روی سایت قرارمی‌گیرید بصورت نمونه خواهد بود. درصورتیکه کارفرما، قرارداد تولید محتوا با شیرازی وب داشته باشد، محتوای واقعی روی سایت قرار داده خواهد شد.

هیچ محدودیتی برای اضافه کردن زبان سایت وجود ندارد. بنابه درخواست کارفرما، می‌توان سایت را با زبان‌های مختلف پیاده سازی کرد.

تمامی پروژه‌های شیرازی وب بصورت ریسپانسیو، اجرا و تحویل داده خواهد شد. برای انجام آن هیچ مبلغی مازاد بر قرارداد دریافت نخواهد شد.

بله، دامنه همان آدرس سایت شما است که با وارد کردن آن در مرورگرتان وارد یک سایت می‌شوید مثلا: www.Shiraziweb.ir

سرویس میزبانی وب یا هاست، فضایی هست روی شبکه اینترنت که شما خریداری می‌کنید و سایت شما روی آن بارگذاری می‌شود تا سایت شما قابل دیده شدن باشد. شیرازی وب این سرویس را ارائه می‌دهد.

خدمات طراحی سایت

یک جلسه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید.
در این جلسه تمام نیازهای شما را بررسی میکنیم.
کنار شما هستیم تا بهترین تصمیم ها را با هم بگیریم.

تماس با شیرازی وب : ۰۹۳۵۳۰۸۰۰۶۴
فرم مشاوره را تکمیل نمایید : درخواست مشاوره