طراحی وب سایت

اگر شما در حال مشاهده این صفحه هستید، حتماً تمایل به راه‌اندازی یک وب‌سایت دارید و یا دارای وب‌سایت هستید و تمایل به ارتقا کیفیت آن یا داشتن یک وب‌سایت جدید دارید. از شما سپاسگذاریم که از سایت شیرازی وب دیدن می‌کنید و اگر انتخاب نهائی شما باشیم با افتخار در کنارتان خواهیم بود. ارتباط ما با مشتریان همیشه یکی از مهم‌ترین اهداف شیرازی وب بوده است و در کلیه مراحل کار و پیشرفت پروژه در کنار شما هستیم.

معیارهای خود برای انتخاب مشاوره طراحی سایت را تجربه، صداقت و آنچه دیگران درباره آن گروه می گویند قرار دهید. گروه شیرازی وب با سالها تجربه در زمینه طراحی سایت با نمونه کارهای موفق، پیاده سازی راه کارهای مبتنی بر وب و مدیریت وب سایت ها و کسب و کارهای آنلاین، شمارا از ابتدای راه یاری نموده و ایده های شما را تکمیل میکند. بعد از پیاده‌سازی کامل وب‌سایت شما نیز می‌تواند تا مرحله بهره‌برداری و سودآوری از وب‌سایت تان نیز در کنار شما باشد. برای اطمینان از انتخاب شیرازی وب به عنوان مجری طراح سایت خود میتوانید نظر مشتریان ما را در این زمینه بدانید.

– تحلیل و مشاوره در خصوص امکانات و نیازسنجی پروژه
– ارسال نمونه اولیه توسط شیرازی وب و تایید آن توسط کارفرما
– عقد قرار داد و انجام پیش پرداخت
– تغییرات نمونه اولیه تا ۳ مرحله و تایید آن توسط کارفرما
– ارسال قالب سایت
– تغییرات قالب تا ۳ مرحله و تایید آن توسط کارفرما
– پرداخت دوم قرارداد
– چک کردن ریسپانسیو سایت در نسخه های استاندارد
– ورود اطلاعات اولیه وب سایت (اطلاعات نمونه)
– ارسال اطلاعات هاست و دامنه
– تسویه حساب قرارداد
– بارگذاری سایت طراحی شده بر روی هاست

این مورد با توجه به امکانات هر پروژه متفاوت می‌باشد و رابطه مستقیم با نیازهای شما دارد. هرچه امکانات سایت بیشتر باشد شیرازی وب برای پیاده سازی نیاز به زمان بیشتری دارد. برای راه اندازی و طراحی وب سایت‌، قیمت و زمان بعد از جلسه حضوری برآورد می‌شود.

پرداخت‌ها طی سه مرحله انجام می‌شوند : ۱- ۵۰% زمان عقد قرارداد ۲- ۲۵% زمان تحویل قالب سایت ۳- ۲۵% زمان تحویل پروژه

بعد از تحویل سایت، یک جلسه ۱ ساعته کار با ادمین سایت و وارد کردن اطلاعات سایت به کارفرما داده می‌شود. از جلسه حضوری ویدئو تهیه و در اختیار شما قرار می‌دهیم.

تمامی پروژه‌های ما با زبان PHP و سیستم مدیریت محتوای محبوب وردپرس پیاده سازی می‌شوند.

بعد از تحویل پروژه روی هاست اصلی، از سایت www.enamad.ir اقدام به ثبت نام کرده و پس از تکمیل موارد خواسته شده و طی زمان تعیین شده، لینکی به شما داده می‌شود که با گذاشتن آدرس آن در سایت، لوگوی اینماد نمایش داده می‌شود.

تمامی همکاران ما از طریق ایمیل و تلفن، پاسخگوی شما خواهند بود. اولویت پاسخگویی با افرادی است که درخواست خود را از طریق ایمیل برای ما ارسال می‌کنند.

روی قراردادهای شیرازی وب، فقط برای صفحه اصلی سایت، طراحی قالب انجام می‌شود و طرح صفحات داخلی به صورت پیش فرض می‌باشد. درصوتی که کارفرما نیاز به طراحی صفحات داخلی داشته باشد، مبلغ آن بعد از برآورد نیاز محاسبه و به قرارداد اضافه خواهد شد.

خیر. اطلاعاتی که زمان تحویل پروژه روی سایت قرارمی‌گیرید بصورت نمونه خواهد بود. درصورتیکه کارفرما، قرارداد تولید محتوا با شیرازی وب داشته باشد، محتوای واقعی روی سایت قرار داده خواهد شد.

هیچ محدودیتی برای اضافه کردن زبان سایت وجود ندارد. بنابه درخواست کارفرما، می‌توان سایت را با زبان‌های مختلف پیاده سازی کرد.

تمامی پروژه‌های شیرازی وب بصورت ریسپانسیو، اجرا و تحویل داده خواهد شد. برای انجام آن هیچ مبلغی مازاد بر قرارداد دریافت نخواهد شد.

بله، دامنه همان آدرس سایت شما است که با وارد کردن آن در مرورگرتان وارد یک سایت می‌شوید مثلا: www.Shiraziweb.ir

سرویس میزبانی وب یا هاست، فضایی هست روی شبکه اینترنت که شما خریداری می‌کنید و سایت شما روی آن بارگذاری می‌شود تا سایت شما قابل دیده شدن باشد. شیرازی وب این سرویس را ارائه می‌دهد.

خدمات طراحی سایت

یک جلسه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید.
در این جلسه تمام نیازهای شما را بررسی میکنیم.
کنار شما هستیم تا بهترین تصمیم ها را با هم بگیریم.

تماس با شیرازی وب : ۰۹۳۵۳۰۸۰۰۶۴
فرم مشاوره را تکمیل نمایید : درخواست مشاوره